O firmie

Firma DOM-BUD SERWIS Leszek Raszyński od ponad 14 lat zajmuje się fachowym doradztwem w kwestii wyboru idealnych drzwi pasujących do aranżacji mieszkań i domów. Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas podchodzić do potrzeb każdego klienta w sposób indywidualny. Wychodzimy bowiem z założenia, że jest to najlepsza droga do nieustannego doskonalenia naszej oferty i dopasowywania jej do preferencji oraz oczekiwań konsumentów.

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych i wenetrznych nie należy do łatwych zadań. Podczas podejmowania decyzji należy wziąć pod uwagę szereg zróżnicowanych czynników, począwszy od wodoszczelności, a kończąc na odpowiedniej izolacji cieplnej i akustycznej. Efekty, które osiągamy, są możliwe dzięki dbałości o najwyższą jakość materiałów stosowanych przy produkcji naszych drzwi. Stanowią one bowiem gwarancję tego, że produkty, w które zdecydują się Państwo zainwestować, posłużą Państwu przez wiele lat w nienagannej kondycji.

Projektowanie i dopasowywanie drzwi do zaaranżowanych mieszkań to sztuka, która wymaga odpowiedniego zmysłu artystycznego. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by nasze drzwi podążały za aktualnymi trendami designerskimi, dlatego w proponowane modele drzwi staramy się wplatać nowoczesne wzornictwo, idące z duchem czasu. Inspirujemy się również dokonaniami projektantów znanych na arenie międzynarodowej, takich jak Giogiaro, który został wyróżniony główną nagrodą w plebiscycie na najlepszego projektanta samochodów XX w.

Dzięki nieustannemu wsłuchiwaniu się w potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy szeroką ofertę, złożoną zarówno z drzwi zewnętrznych, jak i zewnętrznych. W obrębie pierwszej grupy oferujemy Państwu drzwi:

Jeśli natomiast są Państwo zainteresowani zakupem drzwi wewnętrznych, w naszym asortymencie znajdują się drzwi:

Skontaktuj się!

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z formularza kontaktowego.