Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni mieszkania. Ten nowoczesny, a jednocześnie praktyczny wariant umożliwia bowiem na wygospodarowanie dodatkowego miejsca przy jednoczesnym optycznym powiększeniu pomieszczenia. Z tego względu drzwi przesuwne sprawdzą się najlepiej w niewielkich przestrzeniach.

Jeśli poszukują Państwo solidnych, a jednocześnie eleganckich drzwi przesuwnych do salonu, sypialni bądź kuchni, nasze produkty z pewnością spełnią Państwa wymagania. Każdy z nich cechuje się nie bardzo starannym wykonaniem, gwarantującym doskonałe wrażenia estetyczne.

przesuwne

Oferujemy Państwu drzwi przesuwne:

 • drewniane,
 • aluminiowe,
 • metalowe,
 • szklane.

Nowoczesne drzwi przesuwne

Każdy z wyżej wymienionych modeli odnajdzie się doskonale zarówno w tradycyjnie urządzonych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaaranżowanych w sposób nowoczesny.
Doświadczenie nauczyło nas, że niezwykle ważnym aspektem podczas wyboru idealnych drzwi przesuwnych jest ich izolacja akustyczna. To ona odpowiada bowiem za to, w jakim stopniu ich użytkownik będzie czuł się komfortowo w wybranym pomieszczeniu. Gwarantujemy Państwu, że nasze drzwi przesuwne zapewnią Państwu prywatność.

Warning: Undefined array key "title_color" in /usr/home/netmonster/domains/drzwiwloskie.pl/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/cta/cta.php on line 213 Warning: Undefined array key "subtitle_color" in /usr/home/netmonster/domains/drzwiwloskie.pl/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/cta/cta.php on line 214

Skontaktuj się

W razie jakichkolwiek wątpliwości, serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, dzięki któremu wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem spełniającym wszystkie Państwa oczekiwania. Specjaliści DOM-BUD SERWIS z Poznania chętnie odpowiedzą również na wszystkie pytania dotyczące proponowanych drzwi przesuwych.

Zalety drzwi przesuwne producenta LEON:

 • Zupełnie nowe, sztywniejsze konstrukcje wykonane z wysokiej jakości aluminium - dotyczy wersji do G - K;
 • Dwustronnie profilowana blacha ocynkowana z zamocowaną siatką podtynkową - dotyczy wersji do muru;
 • Opatentowany suwak;
 • Regulowana siła zacisku stopera;
 • Nowe, ulepszone wózki o mniejszym współczynniku tarcia, wykonane z udaroodpornego poliamidu modyfikowanego włóknem szklanym;
 • Montaż i demontaż skrzydeł drewnianych i tafli szklanych możliwy po wykończeniu ściany (B01 - B06);
 • Bogaty zestaw akcesoriów;
 • Możliwość wykonania skrzydła kasety do 3 metrów wysokości i 1,3 metra szerokości.

Przykładowe drzwi firmy LEON:

B01, B02

przesuwne-b01

Kaseta z ościeżnicą niewidoczną (bezościeżnicowa) do ściany gipsowo - kartonowej 100 mm

B03, B04

Kaseta z ościeżnicą niewidoczną (bezościeżnicowa) do ściany gipsowo - kartonowej 125 mm

B05, B06

Kaseta sufitowa z ościeżnicą niewidoczną (bezościeżnicowa) do ściany gipsowo - kartonowej 125 mm

B15, B16

Kaseta eco z ościeżnicą niewidoczną (bezościeżnicowa) do ściany gipsowo - kartonowej 100 mm/125 mm