Drzwi wejściowe, zewnętrzne

Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę domu oraz mieszkania – dopełniają bowiem projekt budynku, decydując o jego wizualnej atrakcyjności. Warto jednak zadbać o to, by wybrane drzwi były nie tylko eleganckie, lecz także starannie wykonane. Drzwi zewnętrzne odporne na działanie szkodliwych czynników posłużą Państwu przez lata, a jednocześnie będą prezentować się nienagannie o każdej porze roku.
Najważniejszym aspektem, który należy brać pod uwagę podczas zakupu drzwi, jest bezpieczeństwo. Gwarantujemy, że jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług, Państwa dom zyska nie tylko elegancką, lecz także bardzo solidną parę drzwi.

drzwi-wejsciowe

Klienci są zadowoleni z naszych drzwi zewnętrznych

Niezwykle cenimy sobie zadowolenie i komfort wszystkich naszych klientów, dlatego zadbaliśmy, by w naszej szerokiej ofercie znalazła się szeroka gama drzwi wejściowych, wyróżniających się niepowtarzalną estetyką. Niezależnie od tego, czy należą Państwo do miłośników tradycyjnego budownictwa, czy też cenią sobie Państwo nowoczesne rozwiązania, nasz asortyment z pewnością spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Różne typy drzwi wejściowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane preferencje estetyczne i techniczne mają nasi klienci, dlatego zadbaliśmy, by w naszej ofercie znalazły się drzwi:

Każde z powyższych rozwiązań zostało starannie zaprojektowane, tak, by wybrane przez Państwa drzwi doskonale spełniały swoją rolę.
Państwa zadowolenie oraz czas są dla DOM-BUD SERWIS priorytetowe. Właśnie dlatego oferujemy Państwu wygodną możliwość montażu zakupionych u nas produktów. Dzięki temu będą mieli Państwo pewność, że drzwi zostaną założone prawidłowo.

Warning: Undefined array key "title_color" in /usr/home/netmonster/domains/drzwiwloskie.pl/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/cta/cta.php on line 213 Warning: Undefined array key "subtitle_color" in /usr/home/netmonster/domains/drzwiwloskie.pl/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/cta/cta.php on line 214

Skontaktuj się!

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem rozwiązania odpowiadającego Państwa potrzebom, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy Państwu w dokonaniu właściwego wyboru. Zapraszamy Państwa także do siedziby DOM-BUD SERWIS, mieszczącej się w Poznaniu.

Przykłady naszych drzwi zewnętrznych

Forte 92

forte

Skrzydło pełne lub przeszklone FORTE 92 wykonane jest w wersji przylgowej o grubości 92 mm ± 1 mm. Zewnętrzną powierzchnię wykonano z najwyższej jakości blachy ocynkowanej ogniowo, pokrytej drewnopodobną folią PCV. Wypełnienie termoizolacyjne stanowi pianka poliuretanowa. Standardowo drzwi wyposażone są w zamek listwowy hakowy Winkhaus o rozstawie 92 mm na wkładkę patentową. Skrzydło wyposażone jest w trzy bolce przeciwwyważeniowe. Ościeżnica drzwi wykonana jest z drewna klejonego sosnowego pokryta kształtownikiem aluminiowym oklejonym okleiną PCV w kolorze skrzydła, z progiem ciepłym (aluminiowy z wkładką plastikową). Drzwi są przeznaczone do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej i pomieszczeniach przemysłowych jako zewnętrzne lub wewnętrzne.

Grande Plus

grande

Skrzydło pełne lub przeszklone GRANDE PLUS wykonane jest w wersji przylgowej o grubości 68 mm ± 1 mm. Zewnętrzną powierzchnię wykonano z blach z najwyższej jakości ocynkowanej ogniowo, pokrytej drewnopodobną folią PCV. Powierzchnia dodatkowo zabezpieczona jest folią ochronną. Wypełnienie termoizolacyjne stanowi polistyren ekspandowany. W skrzydle zamontowano ramiak drewniany osadzony wokół skrzydła. Standardowo drzwi wyposażone są w zamek listwowy hakowy Winkhaus. Skrzydło wyposażone jest w trzy bolce przeciwwyważeniowe. Ościeżnica drzwi wykonana jest z kształtowników stalowych. Drzwi są przeznaczone do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej i pomieszczeniach przemysłowych jako zewnętrzne.

Grande 68

grande68

Skrzydło pełne lub przeszklone GRANDE 68 wykonane jest w wersji przylgowej o grubości 68 mm ± 1 mm. Zewnętrzną powierzchnię wykonano z blach wytłoczonych w panelowy wzór z najwyższej jakości importowanej blachy ocynkowanej ogniowo, pokrytej drewnopodobną folią PCV. Wypełnienie termoizolacyjne stanowi polistyren ekspandowany. Standardowo drzwi wyposażone są w dwa zamki trójbolcowe wewnętrzne na wkładkę patentową. Skrzydło wyposażone jest w bolce przeciwwyważeniowe. Wysokiej jakości wciskana uszczelka w skrzydle i ościeżnicy zapewnia szczelność i cichą pracę drzwi. Skrzydła wykonane są w systemie 4-stronnej przylgi, posiadają 3 zawiasy trójdzielne używane w drzwiach antywłamaniwych. Drzwi są odporne na zniekształcenia, warunki pogodowe, mają wzmocnioną konstrukcję stalową, oraz zwiększoną odporność na wilgoć.