Drzwi dwuskrzydłowe zewnętrzne

Drzwi dwuskrzydłowe zewnętrzne, znajdujące się w ofercie naszej doświadczonej firmy, to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie ponadczasowe rozwiązania aranżacyjne. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie mieszkańcom domu bezpieczeństwa, jednakże warto zadbać również o to, by wybrane drzwi zachowywały również ponadprzeciętne walory estetyczne. Muszą one bowiem dobrze komponować się z elewacją oraz stylem, według którego planujemy wykończyć budynek.

dwuskrzydlowe

Różne wersje drzwi dwuskryzdłowych

Ponieważ niezwykle zależy nam na Państwa komforcie i zadowoleniu, przygotowaliśmy szeroką ofertę drzwi dwuskrzydłowych:

  • metalowych,
  • drewnianych,
  • aluminiowych,
  • szklanych,
  • antywłamaniowych.

Najwyższa jakość drzwi dwuskrzydłowych zewnętrznych

Wszystkie prezentowane przez nas produkty cechują się nie tylko ponadczasowym designem, lecz także bardzo starannym wykonaniem, gwarantującym Państwu całkowite bezpieczeństwo.
Zewnętrzne drzwi dwuskrzydłowe sprawdzą się doskonale zarówno w kamienicach, jak i w nowoczesnym budownictwie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak zróżnicowane preferencje mają nasi klienci, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę drzwi dwuskrzydłowych w wielu wariantach estetycznych.

Warning: Undefined array key "title_color" in /usr/home/netmonster/domains/drzwiwloskie.pl/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/cta/cta.php on line 213 Warning: Undefined array key "subtitle_color" in /usr/home/netmonster/domains/drzwiwloskie.pl/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/cta/cta.php on line 214

Skontaktuj się!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości związane z wyborem odpowiednich drzwi dwuskrzydłowych zewnętrznych, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego. Postaramy się błyskawicznie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Do Państwa dyspozycji sa również wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, oferujący pomoc w siedzibie DOM-BUD SERWIS w Poznaniu.

Informacje techniczne

Skrzydło pełne lub  przeszklone JW3, JW4, J-Platinum, J-Tytanium, Classico, wykonane jest w wersji przylgowej o grubości 56 mm ± 1 mm. Zewnętrzną powierzchnię wykonano z blachy wytłoczonej w panelowy wzór z najwyższej jakości importowanej blachy ocynkowanej ogniowo, pokrytej drewnopodobną folią PCV w kolorach: złoty dąb, mahoń, orzech, wenge, biały i antracyt. Powierzchnia dodatkowo zabezpieczona jest folią ochronną, którą należy zdjąć niezwłocznie po montażu drzwi. Wypełnienie termoizolacyjne stanowi polistyren ekspandowany. W skrzydle zmontowano wzmocnienia w miejscu osadzenia zawiasów i  zamków. Standardowo drzwi wyposażone są  w dwa zamki trójbolcowe wewnętrzne na wkładkę patentową. Skrzydło wyposażone jest w trzy bolce przeciwwyważeniowe. Istnieje możliwość skracania drzwi do 7 cm (tylko drzwi jednoskrzydłowe). Ościeżnica drzwi wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych, pokryta laminatem drewnopodobnym w wersji składanej. Dostępna również ościeżnica drewniano-aluminiowa oklejona okleiną PCV w kolorze skrzydła złoty dąb, orzech, antracyt i biały. Wysokiej jakości wciskana uszczelka zapewnia szczelność i cichą pracę drzwi. Skrzydła posiadają 3 zawiasy trójdzielne używane w drzwiach antywłamaniowych. Drzwi są przeznaczone do  montażu  w pomieszczeniach  mieszkalnych, użyteczności publicznej i pomieszczeniach przemysłowych jako zewnętrzne lub wewnętrzne. Drzwi są odporne na zniekształcenia, warunki pogodowe, mają wzmocnioną konstrukcję stalową oraz zwiększoną odporność na wilgoć.

Ramki inox należy konserwować co pół roku specjalistycznym preparatem do czyszczenia i konserwacji stali nierdzewnej.

Przeszklenia wykonane w technologii ceramicznego druku cyfrowego utwardzane  w procesie  hartowania,  zespolone  w pakiecie  ze  szkłem  przeciwsłonecznym (refleksyjnym).

tytanium

J-TYTANIUM DRZWI DWUSKRZYDŁOWE TŁOCZONE

Ceny:

2039,00  NETTO; 2507,97 BRUTTO
2159,00 NETTO; 2655,57 BRUTTO
2239,00 NETTO; 2753,97 BRUTTO

platinium

J-PLATINIUM DRZWI DWUSKRZYDŁOWE GŁĘBOKO TŁOCZONE

PEŁNE+dostawka MK3 - Ceny:

2639,00 NETTO; 3245,97 BRUTTO
2759,00 NETTO; 3393,57 BRUTTO
2839,00 NETTO; 3491,97 BRUTTO

jw3

JW3 DRZWI DWUSKRZYDŁOWE GŁĘBOKO TŁOCZONE

JW3 L2+dostawka PEŁNA - Ceny:

2294,00 NETTO; 2821,62 BRUTTO
2414,00 NETTO; 2969,22 BRUTTO
2494,00 NETTO; 3067,62 BRUTTO

jw4

JW4 DRZWI DWUSKRZYDŁOWE GŁĘBOKO TŁOCZONE

JW4 OWAL KUTY DUŻY + dostawka K2 - Ceny:

2870,00 NETTO; 3530,10 BRUTTO
2990,00 NETTO; 3677,70 BRUTTO
3070,00 NETTO; 3776,10 BRUTTO