Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Jeśli poszukują Państwo nowoczesnych drzwi, które zapewnią Państwu nie tylko wrażenia estetyczne, lecz także całkowite bezpieczeństwo i doskonałą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, nasze drzwi aluminiowe zewnętrzne z pewnością spełnią wszystkie Państwa wymagania. Skoro mowa o warunkach atmosferycznych, jednym z najważniejszych aspektów, który należy wziąć pod uwagę podczas wyboru drzwi, jest współczynnik przenikania ciepła oraz wodoszczelność. Nasi wykwalifikowani specjaliści z chęcią pomogą Państwu w dokonaniu właściwego wyboru.

aluminiowe

Starannie wykonane drzwi aluminiowe zewnętrzne będą świetnie współgrać przede wszystkim z budynkami utrzymanymi w nowoczesnej stylistyce. DOM-BUD SERWIS oferuje Państwu szereg zróżnicowanych wariantów drzwi, dzięki czemu znalezienie wariantu odpowiadającego Państwa preferencjom nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Oferujemy drzwi aluminiowe:

  • klasyczne,
  • dwuskrzydłowe,
  • z panelami szklanymi,
  • oraz wiele innych.

Z myślą o Państwa komforcie zadbaliśmy, aby w naszej szerokiej ofercie znalazła się możliwość bezpłatnego montażu zakupionych drzwi. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzą Państwo czas, lecz także pieniądze.

Warning: Undefined array key "title_color" in /usr/home/netmonster/domains/drzwiwloskie.pl/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/cta/cta.php on line 213 Warning: Undefined array key "subtitle_color" in /usr/home/netmonster/domains/drzwiwloskie.pl/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/cta/cta.php on line 214

Skontaktuj się!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną decyzją jest wybór drzwi zewnętrznych, dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, dzięki któremu błyskawicznie rozwiejemy Państwa wątpliwości oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszymi produktami.

Informacje techniczne

Skrzydło pełne lub przeszklone GRANDE PLUS wykonane jest w wersji przylgowej o grubości 68 mm ± 1 mm. Zewnętrzną powierzchnię wykonano z blach z najwyższej jakości ocynkowanej ogniowo, pokrytej drew nopodobną folią PCV. Powierzchnia dodatkowo zabezpieczona jest folią ochronną, którą należy zdjąć niezwłocznie po montażu drzwi. Wypełnienie termoizolacyjne stanowi polistyren ekspandowany. W  skrzydle zamontowano ramiak drewniany osadzony wokół skrzydła, oraz wzmocnienia  w miejscu  osadzenia  zawiasów  i zamków.  Standardowo  drzwi wyposażone są w zamek listwowy hakowy Winkhaus o rozstawie 92 mm na wkładkę patentową. Skrzydło wyposażone jest w trzy bolce przeciwwyważeniowe. Ościeżnica drzwi wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych pokryta laminatem drewnopodobnym. Możliwość dokupienia ościeżnicy ENERGO. Wysokiej jakości wciskana uszczelka w   skrzydle i ościeżnicy zapewnia szczelność cichą pracę drzwi. Skrzydła wykonane  są  w systemie 4-stronnej  przylgi,  posiadają  3  zawiasy  trójdzielne używane w drzwiach antywłamaniowych. Drzwi są przeznaczone do montażu w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej i pomieszczeniach przemysłowych jako zewnętrzne. Drzwi są odporne na zniekształcenia, warunki pogodowe, mają wzmocnioną konstrukcję stalową, oraz zwiększoną odporność na wilgoć.

PRZESZKLENIA

Przeszklenia  ozdobne  z  ramkami  ze  stali  nierdzewnej  INOX,  struktura szczotkowana.  Charakteryzują  się  brakiem  łączenia  elementów  w narożnikach, oraz brakiem zaślepek montażowych od strony wewnętrznej. Szyby płaskie,  hartowane o grubości 68 mm występują w wersji LUSTRO, REFLEX, MLECZNA Przeszklenia Ceramic w szybach DIP i STEP wykonane w technologii ceramicznego druku cyfrowego utwardzane w procesie hartowania, zespolone w pakiecie ze szkłem przeciwsłonecznym (refleksyjnym).

diego

GRANDE PLUS DRZWI JEDNOSKRZYDŁOWE PŁASKIE

FRANCESCO STEP - Ceny

3109,00 NETTO; 3824,07 BRUTTO
3229,00 NETTO; 3971,67 BRUTTO

GRANDE PLUS DRZWI JEDNOSKRZYDŁOWE PŁASKIE

MARCELLO PLUS - Ceny

2109,00 NETTO; 2594,07 BRUTTO
2229,00 NETTO; 2741,64 BRUTTO

GRANDE PLUS DRZWI JEDNOSKRZYDŁOWE PŁASKIE

FABIO STEP - Ceny

2609,00 NETTO; 3209,07 BRUTTO
2729,00 NETTO; 3356,67 BRUTTO

GRANDE PLUS DRZWI JEDNOSKRZYDŁOWE PŁASKIE

ERNESTO PLUS DIP - Ceny

2439,00 NETTO; 2999,97 BRUTTO
2559,00 NETTO; 3147,57 BRUTTO